Apple airpods için pratik özellikler – apple airpods. Apple’ın AirPod’ları, dört yıldan fazla bir süre önce geldiklerinden bu yana oldukça başarılı oldu.

Apple Airpods

Apple airpods için pratik özellikler ikinci nesil AirPods Pro ile ilgili söylentileri bu özellik kapsamında ele alacak olsak da bizi en çok endişelendiren AirPods 3 adını vereceğimiz ürün: Ana AirPods güncellemesi.

AirPods 2’nin Mart 2019’da lansmanını gördüğümüzden, yeni bir lansman için paramız 2021’in ilk yarısında. 20 Nisan’da özel bir Apple etkinliği düzenlendi ancak AirPods ile ilgili bilgi verilmemiştir.

Ancak bir söylenti, 18 Mayıs’ta üçüncü nesil AirPod’ları görebileceğimizi öne sürdü.

Tasarım ve Haberler

Standart AirPods‘un yeni bir sürümü, AirPods Pro gibi biraz daha kısa bir tasarıma sahip olabilir.Sızdırılan bazı görüntüler, tasarımının AirPods 2 ve AirPods Pro arasında yer alacağını gösteriyor.

Apple Airpods

Suya dayanıklılık ve bazı gürültü azaltma teknolojileri uzun süredir konuşuluyor. Tam aktif gürültü engellemeye sahip olmaları pek olası değildir çünkü bu, hava geçirmez bir mühür gerektirir ve bu nedenle kesinlikle daha pahalı AirPods Pro‘nun özel alanı olarak kalacaktır.

Yeni bir çip de dahil olmak üzere bir dizi başka donanım güncellemesi de olması ihtimaldir. W2, daha uzun pil ömrü ve daha fazla konuşma süresi öneriliyor. Kesinlikle yine kablosuz şarj kutusuna sahip olacaklar. Ancak herhangi bir gürültü iptali yapmalarının pek olası olmadığını düşünüyoruz, bunun yerine AirPods Pro’ya bırakacaklar.

Eski AirPods 2 hakkındaki söylentiler, orijinal olarak, yeni AirPod’ların, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelirken, daha kolay tutuş ve daha az çıkarılabilir hale getirmek için yeni bir kaplamaya sahip olabileceğini tahmin edilmektedir. Bu AirPods 3 ile olabilir mi?

Tamamen Su Geçirmez Olabilirler Mi?

AirPods Pro suya ve tere karşı dayanıklıdır ancak suya veya tere karşı dayanıklı değildir. AirPod’ların suya ve tere dayanıklı fitness odaklı bir versiyonunun olabileceğine hala inanıyoruz.

Su geçirmez olsaydı, onları Apple Watch’un yüzme takibi ile yüzmeye götürebilirseniz harika olurdu. Ancak, AirPods Pro gibi suya ve tere dayanıklı olma olasılıkları daha yüksektir.