Kolay bir şekilde Badoo hesap silme işlemi yapmak istiyorsanız, bilgisayar ya da mobil cihazlardan kolaylıkla hesabınızı silebilirsiniz.

Badoo hesap silme nasıl yapılır merak ediyorsanız, birkaç adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin en eski arkadaşlık platformlarından olan Badoo, her cihazdan rahatlıkla giriş yapabileceğiniz bir uygulamadır. Üye sayısı oldukça fazla olan siteden ayrılmak isteyen üyeler de bulunabilmektedir. Özellikle çok önceden hesap açmışsanız ve bu hesabı kullanmıyorsanız silmek istemeniz oldukça normaldir. Birkaç adımda hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Badoo Kalıcı Hesap Silme

Üyelerin hem bilgisayardan hem de mobil cihazlardan rahatlıkla giriş yapabilecekleri bir uygulama olan Badoo, üye sayısı oldukça geniş olan ve birçok ülkede tercih edilen bir arkadaşlık sitesidir. Eğer uygulamayı kullanmıyorsanız ya da kullanmak istemiyorsanız, rahatlıkla silebilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak uygulama üzerindeki hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

  • Badoo uygulamasının ana sayfası üzerinden kullanıcı bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız.
  • Kullanıcı bilgileriniz veya şifreniz yoksa hesaba facebook üzerinden giriş yapıyorsanız, yine facebook üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Hesabınıza giriş yapmışsanız, bir sonraki adımda yapmanız gereken hesabınızın sağ üst yerinde bulunan ayarlar sekmesine tıklamaktır. Badoo kalıcı hesap silmek için tüm adımları sırayla takip etmeniz gerekir.
  • Ayarlar sekmesinin en alt kısmında Hesabı Sil butonu bulunmaktadır. Bu butona tıklayınız.
  • Eğer bu butona bastıktan sonra uygulama karşınıza yeni tekliflerle geliyorsa ve bu teklifleri kabul etmiyorsanız yapmanız gereken yeniden Hesabı Sil butonuna tıklamaktır.
  • Tekrar Hesabı Sil butonuna tıkladıktan sonra karşınıza güvenliğiniz açısından hesabınızı doğrulamanız ve şifrenizi girmeniz istenecektir. Şifrenizi doğru olarak girdikten sonra hesabınızı silme işleminizi tamamlamış olursunuz.

Badoo Mobil Cihazlardan Hesap Silme

Badoo hesap silme işlemini hem bilgisayarınız hem de mobil cihazlardan yapabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken mobil cihazlardan hesabınıza giriş yapmaktır. Mobil cihazınızdan giriş yaptıktan sonra ayarlar butonu sol üst kısma gelecektir. Karşınıza çıkacak olan seçenekler arasından hesap sekmesine tıklayın. En alt kısımda hesabımı sil butonu bulunmaktadır. Aynı şekilde hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz. Badoo kolay hesap silme bu şekilde yapılabilmektedir.