iPhone cihazlarına sahip olan en iyi ios uygulamalar kullanmak ister. Bu yazımızda sizlere iPhone için en iyi uygulamalara yer veriyoruz.

İphone için en iyi uygulamalara hemen göz atabilirsiniz. iPhone çıktığı günden bu yana tüm dünyada popülerliğini korumaya devam ediyor. Telefonlarında en iyi uygulamalara yer vermek isteyenlere iPhone en iyi uygulamalar listesini hazırladık.

TikTok

TikTok

TikTok’un popülaritesi her geçen gün artıyor. Dünyanın en büyük sosyal ağları arasında yer alan TikTok artık internet dünyasının eğlence noktalarından biri olmayı başarmıştır. Bu eğlenceyi doyasıya yaşamak isterseniz hemen uygulamayı indirebilirsiniz.

Libby

Libby

Akıllı telefonlar sayesinde kendi kütüphanenizi kurabilirsiniz. Özellikle yabancı dilde kaynak arayanlar için uygulama ciddi bir katkıda bulunuyor. Libby üzerinde kullanıcılar sanal bir kütüphane kartı çıkararak kitapları ödünç alabiliyor.

Halide Camera

Halide Camera

iPhone’lar, kameraları ile adından söz ettiriyor. Yapay zeka destekli algoritmalar en iyi kareleri yakalamanıza yardımcı oluyor. Fotoğrafçılık konusunda sınırları zorlamak isteyenler Halide uygulamasını kullanabiliyor. iPhne’a özel ProRAW özelliğini de destekleyen Halide, mobil fotoğrafçılığınızın gelişmesini sağlıyor.

Darkroom

Darkroom

Fotoğrafları düzenlemekte önemli konulardan bir tanesidir. Darkroom fotoğraf düzenleme konusunda gerekli desteği sizlere sunabiliyor.

Tweetbot

Tweetbot

Twitter üzerinde sadece takip edilen kişilerin tweet’lerini, gösterir. Gösterim sırasında da reklamlar engellenir. Kullanıcılara istemedikleri sesleri engellemek için filtre desteği veren Tweetbot, bildirim göndermiyor.

Paprika Recipe Manager

Paprika

İnternetin en büyük yemek tarifleri uygulamasıdır. Her yemeğin tarifi bir dokunuş kadar uzağınızda bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm tarifleri burada bulabilirsiniz.

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

Apple’ın iOS üzerinde sunduğu yerleşik Mail uygulaması kullanışsız olmasıyla biliniyor. Gmail desteğinin olmaması nedeniyle e posta uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Microsoft Outlook da bu alandaki en iyi çözümlerden bir tanesidir.

Google Haritalar

Hariltalar

Apple Harita uygulaması gelişse de Google Haritalar kadar büyümemiştir. Dünyanın her yerinde kapsamlı bilgilere ulaşmak isteyenler Google Haritalar uygulamasından yararlanabilir.

Fantastical

Fantastical

Apple’ın varsayılan Takvim uygulaması sadece basit görevlerde çalışıyor. Daha güçlü özellikler isteyen kullanıcılar ise Fantastical uygulamasını tercih ediyor. Sizde iphone popüler uygulamaları kullanarak hayatınızı kolay hale getirebilirsiniz.